Asystent Inżyniera ds. procesu oczyszczania ścieków oraz uzdatniania wody

Jacobs

Atlanta, GA
LOCATION

Job Description

As posted by the hiring company

Job Overview:

Zakres obowiązków:
-Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji technologicznych stosowanych do oczyszczania ścieków i/lub uzdatniania wody, w tym opracowanie rysunków 2D;
-Udział w doborze i modelowaniem procesów technologicznych związanych z oczyszczaniem ścieków oraz uzdatnianiem wody;
-Przygotowywanie dokumentacji projektowej w języku angielskim;
-Koordynacja międzybranżowa;
-Udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
-Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym;
-Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych, długoterminowych projektach;
-Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania;
-Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30);
-„Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h);
-Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs;
-Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością;
-Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna) ;
-Dofinansowanie kursu j. angielskiego;
-Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów;
-Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali.

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne lub co najmniej inżynierskie na kierunku Inżynieria Chemiczna i Procesowa lub Inżynieria Środowiska w specjalności zaopatrzenie w wode i unieszkodliwianie scieków i odpadów (lub pokrewne);
-Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Word;
-Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim CAD, takim jak AutoCAD lub Microstation;
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (w tym słownictwo techniczne dotyczące branży);
-Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia;
-Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole.